امضای تفاهم نامه همکاری علمی بین المللی میان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و دانشگاه فلورانس ایتالیا

۲۳ دی ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۹ کد : ۳۷۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۴
تفاهم نامه همکاری علمی بین المللی میان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و دانشگاه فلورانس ایتالیا امضا شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه به منظور توسعه همکاری های علمی پژوهشی و آ...
تفاهم نامه همکاری علمی بین المللی میان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و دانشگاه فلورانس ایتالیا
امضا شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه به منظور توسعه همکاری های علمی پژوهشی و آموزشی بین پژوهشگاه تربیت بدنی به نمایندگی دکتر رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و پروفسور آلبرتو تسی رئیس دانشگاه فلورانس ایتالیا در زمینه های اجرای فعالیت های علمی پژوهشی ورزشی مشترک از قبیل انجام طرح های پژوهشی، کنفرانس ها، کارگاه ها، دوره ها و همچنین فعالیت های آموزشی مانند بهره مندی از فرصت های مطالعاتی و تبادل استاد و دانشجو و بهره مندی از ظرفیت های علمی، انسانی، تجهیزاتی یکدیگر منعقد شد.
بر پایه این گزارش، مقرر شده است به منظور بررسی راهکارهای اجرایی کردن این تفاهم نامه  پروفسور پاتریشیا زاگنولی استاد تمام بازاریابی ورزشی به عنوان نماینده دانشگاه فلورانس در اسفند ماه سال جاری به تهران سفر کند.
گفتنی است وی همچنین به عنوان سخنران کلیدی در هشتمین همایش بین المللی که در تاریخ 30 بهمن لغایت 1 اسفند 93 برگزار می شود شرکت خواهد داشت.