رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه ایلیای گرجستان

۰۷ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۸ کد : ۳۷۱۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۴
رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه ایلیای گرجستان خبر داد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه ایلیای گرجستان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر محمد تقی آل ابراهیم رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی با اعلام این خبر، گفت: این تفاهم نامه در زمینه آموزشی، پژوهشی و هرگونه همکاری مشترک بین دو دانشگاه می باشد.

وی با بیان اینکه در راستای این تفاهم نامه، تبادل دانشجو، استاد و محققین انجام خواهد شد، افزود: همچنین انجام همکاری های لازم در جهت انتشار مقالات مشترک، برگزاری کنفرانس، سمینار، سمپوزیوم، کارگاه های تابستانی و دوره های آموزشی مشترک از مفاد این تفاهم نامه است.

آل ابراهیم با بیان اینکه این تفاهم نامه به مدت دو سال بوده و در پایان دو سال پس از گزارش طرفین قابل تمدید است، تصریح کرد: گروه همکاری های علمی و بین المللی این آمادگی را دارد تا در هر کدام از موارد فوق با پیشنهاد و نیاز همکاران هیات علمی با دانشگاه ایلیا وارد مذاکره شده و قرارداد ببندند.

رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: دانشگاه محقق اردبیلی مسئول کارگروه گرجستان بوده و مسئولیت ایجاد ارتباط بین کلیه دانشگاه های ایران با کلیه دانشگاه های گرجستان را دارا می باشد. م.ع ۱۳۶۰


( ۱ )