بیش از ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به دانشجویان دانشگاه کاشان پرداخت شد

۲۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۸ کد : ۳۶۹۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۸۹
معاون دانشجویی دانشگاه کاشان گفت: صندوق رفاه دانشجویان مبلغ بیش از ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ به دانشجویان این دانشگاه وام پرداخت کرده است.
بیش از ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به دانشجویان دانشگاه کاشان پرداخت شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه کاشان، دکترقنبرعلی شیخ زاده اظهار داشت: این وام ها در قالب وام های تحصیلی، مسکن، ضروری، عتبات، حج، موارد خاص، ضروری ویژه، ازدواج، شهریه، دانشجویان دکتری، تغذیه و وام بنیاد علوی به پنج هزار و ۲۲۱ دانشجو داده شده است.

وی به پرداخت ۸ میلیارد و ۸۴۹ میلیون و ۱۱۲ هزار ریال وام تحصیلی به یک هزار و ۶۸۴ دانشجو اشاره کرد و افزود: حدود سه میلیارد و ۱۱۹ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال نیز وام مسکن به ۱۰۸ دانشجو طی این مدت پرداخت شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه کاشان خاطر نشان کرد: همچنین با پیگیری اداره رفاه دانشجویی این دانشگاه، ۱۰ میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال به یک هزار و یازده نفر وام ضروری، عتبات، حج، موارد خاص و ضروری ویژه در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ داده شد.

دکترشیخ زاده به پرداخت یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج به ۹۱ دانشجوی این دانشگاه اشاره کرد و افزود: طی این مدت همچنین هفت میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال تسهیلات شهریه به ۷۱۳ دانشجو پرداخت شده است.

وی اظهارداشت: طی این مدت به ۳۷۱ دانشجوی دکترای این دانشگاه نیز مبلغ ۱۳ میلیارد و ۵۴۵ میلیون ریال وام ویژه دکتری پرداخت شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه کاشان به پرداخت یک میلیارد و ۹۸ میلیون و ۷۳ هزار ریال وام تسهیلات تغذیه به ۶۵۶ دانشجوی این دانشگاه اشاره کرد و افزود: در این مدت ۵۸۷ دانشجو هم مبلغ سه میلیارد و ۷۸۲ میلیون ریال وام بنیاد علوی دریافت کرده اند.

دکتر شیخ زاده اظهار کرد: همچنین در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تعداد ۷۰ دانشجو به مبلغ دو میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال جهت دریافت وام به بانک توسعه تعاون ثبت و معرفی شدند.

ل.س ۱۳۴۲/ ر.ب ۱۳۴۵