در راستای توانمندسازی افراد نخبه و خلاق تحت حمایت کمیته امداد صورت گرفت؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و کمیته امداد استان

۲۳ دی ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۵ کد : ۳۶۸۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۲
تفاهم‌نامه‌ همکاری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، به منظور حمایت مادی و معنوی از طرح‌ها و محصولات تولید شده توسط شرکت‌های دانش بنیان، در راستای رفع نیاز کمیته امداد و همچنین تلاش در جهت شناسایی و توانمند سازی افراد نخبه و خلاق تحت حمایت کمیته امداد، به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و کمیته امداد استان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در نشست مشترک با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت: یکی از بهترین راه‌های توانمندسازی مددجویان کمیته امداد، ارتقای دانش اقتصادی و هدایت فارغ التحصیلان تحت پوشش این کمیته به سمت شرکت‌های دانش بنیان است.

علی ملک پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم گفت: در سال گذشته ۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار جهت توانمندسازی و ایجاد اشتغال به متغاضیان تخصیص داده شد و در سال ۱۳۹۶ نیز ۵۲۰ میلیارد ریال به تصویب رسید که تا کنون بیش از ۳۲۰ میلیار ریال آن تخصیص یافته است.

ملک پور تاکید کرد: ۱۲ هزار طرح اشتغال مددجویان استان چهارمحال و بختیاری در حال فعالیت است و امیدواریم با تعامل با پارک علم و فناوری استان این رقم افزایش یابد.

ل.م ۵۴/ ر. ب ۴۵