رئیس صندوق رفاه دانشجویان دربازدید از دانشگاه شهید چمران اهوازاعلام کرد :

اختصاص دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای افزایش امکانات رفاهی دانشگاه شهید چمران

۱۳ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۴ کد : ۳۶۷۶۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۳۸
مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بازدید از دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در بازدید تابستان گذشته، حدود دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای امکانات رفاهی به این دانشگاه کمک کردیم و در ادامه نیز کمک‌های ویژه‌ای برای این دانشگاه در نظر گرفته می‌شود.
اختصاص دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای افزایش امکانات رفاهی دانشگاه شهید چمران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، مهندس ذوالفقاریزدانمهر در حاشیه بازدید از خوابگاه حضرت معصومه (س) دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: در بازدید سال گذشته از خوابگاه حضرت معصومه (س) این دانشگاه و با بررسی‌هایی که انجام گرفته است، خوشبختانه بخشی از مشکلات مانند تصفیه آب و سیستم خنک‌کننده حل شده و برای اتاق‌ها پنجره‌های دوجداره نصب شده و بلوک‌ها نیز رنگ‌آمیزی شده‌اند.

وی افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی ها و با کمک مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز، نمایندگان مردم استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان، بخشی از مشکلات این دانشگاه نیز حل شوند.

گفتنی است در این بازدید دکتر علی ساری نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی، دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و دیگر مسئولان این دانشگاه نیز حضور داشتند.

ر.ب ۱۳۴۵/ ا.ب ۱۳۵۱


( ۱ )