امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اوپوله لهستان و دانشگاه مازندران

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۸ کد : ۳۶۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۷
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اوپوله لهستان و دانشگاه مازندران امضا شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دانشگاه مازندران میزبان هیئتی متشکل از معاون رئیس دانشگاه و معاون دفتر همکاری های بین المللی دا...
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اوپوله لهستان و دانشگاه مازندران امضا شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دانشگاه مازندران میزبان هیئتی متشکل از معاون رئیس دانشگاه و معاون دفتر همکاری های بین المللی دانشگاه اوپوله لهستان بوده است.
این دیدار منجر به عقد تفاهم نامه بین ریاست دانشگاه مازندران و معاون دانشگاه اوپوله شده است که از مهم ترین بند های آن می توان به مواردی همچون:تبادل دانش و اطلاعات، ادبیات آموزشی، برنامه های درسی در دانشگاه و انتشارات مشترک، تبادل نظر در مورد نتایج و دستاوردهای پژوهشی سمینارها و کنفرانس های مشترک و تبادل استاد و دانشجو با هدف انجام پروژه های پژوهشی، سخنرانی، کارگاه آموزشی و سمیناراشاره کرد.
همچنین اقدامات اولیه این تفاهم نامه از زمستان 94 توسط دکترمحمود عزیزی مدیر دفترهمکاری های علمی بین المللی دانشگاه آغاز و طی مکاتبات انجام شده با معاون همکاری های بین المللی دانشگاه اوپوله لهستان این طرح بطور جدی پیگیری شده و طی تبادل اطلاعات در مورد توانمندی های دانشگاه های هر دو طرف، به دعوت از گروه مقابل انجامید.