امضای تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری گیلان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۵ کد : ۳۶۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۶
تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری گیلان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با موضوع ایجاد بستر و زمینه همکاری فی مابین در راستای توانمند سازی شرکت‌های تعاونی فعال در حوزه های مختلف فناوری امضا ...
تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری گیلان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با موضوع ایجاد بستر و زمینه همکاری فی مابین در راستای توانمند سازی شرکت‌های تعاونی فعال در حوزه های مختلف فناوری امضا شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه با هدف ترویج فرهنگ تعاون در آحاد مردم بویژه دانش آموختگان، مشارکت و همکاری در راستای بستر سازی برای تاسیس شرکتهای تعاونی دانش بنیان، ترغیب و ساماندهی نخبگان، فارق التحصیلان دانشگاهی و مخترعان جهت تجاری سازی اختراعات و نوآوری ها در قالب شرکتهای تعاونی دانش بنیان به امضا رسید.
بستر سازی برای ورود بخش تعاونی به فعالیتهای اقتصادی دانش بنیان و افزایش سهم تعاونی در توسعه اقتصاد ملی، ایجاد اشتغال ، گسترش عدالت اجتماعی و توانمند سازی طیف نخبه و دانش آموختگان و صاحبان ایده های جدید تجاری با بهره گیری از ظرفیت‌های بخش تعاون، هم‌افزایی طرفین تفاهم نامه در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی و اجرایی شدن فعالیت‌های دانش محور و تولید و افزایش ثروت از طریق شیوه ها و فرآیند های دانش محور از دیگر اهداف این تفاهم نامه همکاری است.