با حکم استاندار مازندران؛

رئیس دانشگاه مازندران مسئول تشکیل اتاق فکر توسعه و تعالی استان مازندران شد

۰۳ دی ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۷ کد : ۳۶۵۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۹۴
مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران طی حکمی دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران را به عنوان مسئول تشکیل اتاق فکر توسعه و تعالی استان مازندران منصوب کرد.
رئیس دانشگاه مازندران مسئول تشکیل اتاق فکر توسعه و تعالی استان مازندران شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، به نقل از دانشگاه مازندران، استاندار مازندران در این ابلاغ برتشکیل اتاق فکر استان با بهره گیری از ظرفیت بزرگان و نخبگان مذهبی، علمی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، استانداران و نمایندگان ادوار، جوانان و بانوان نخبه استان، تشکل های بخش خصوصی مسوولان دولتی و سایر ظرفیت ها و استعدادها تصریح و اظهار امیدواری کرد: این اتاق نسبت به شناسایی مسایل اصلی استان با ارایه راه حل هایی که بتواند بصورت درون زا، برون رفت استان از شرایط کنونی را محقّق نموده و در ادامه مطالعات همراه با آینده پژوهی، نقشه راه توسعه و تعالی استان را با هدف ارتقا تراز استان جهت نقش آفرینی در عرصه ملّی و بین المللی گردد را تدوین و ارایه نماید.

مهندس اسلامی در نشست هم اندیشی راه اندازی اتاق فکر استان، با اشاره به اینکه سپردن ماموریت تشکیل اتاق فکر به دانشگاه مازندران به عنوان یک ظرفیت علمی است و خروجی مشورت ها به عنوان خرد جمعی باید مورد پذیرش و پشتیبانی همه باشد، گفت: در این راستا به دنبال اقناع خرد جمعی به منظور تحقق توسعه متوازن و پایدار و آینده پژوهی استان بر اساس استعداد و ظرفیت سرزمینی و جمعیتی است.

در این نشست استاندار مازندران حکم مسوولیت راه اندازی اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران را به دکتر سیدخلاق میر نیا رییس دانشگاه مازندران اهدا نمود.

همچنین دکتر سیدخلاق میرنیا، رییس دانشگاه مازندران و مسئول اتاق فکر استان طی سخنانی از توجه و اعتماد استاندار به دانشگاه در ترسیم مسیر توسعه ای آینده استان قدردانی نمود و خاطر نشان ساخت: کارهای استان موقعی به سرانجام نیک می رسد که دانش محور و دانش مبنا باشد و امیدوارم اعتماد به فرهیختگان استان از سوی مقام عالی دولت در مازندران منشا خیر باشد. م.ع ۱۳۶۰