امضای تفاهم نامه سه جانبه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان تات

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۴ کد : ۳۶۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۵
تفاهم نامه سه جانبه بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان تات به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه در خصوص انجام پایان نامه های دانشجویان ت...
تفاهم نامه سه جانبه بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان تات به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه در خصوص انجام پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی و با حضور دکتر بسطام معاون آموزشی  سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر خمیس آبادی رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در محل پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی منعقد شد.
 در این جلسه دکتر علیرضا زبرجدی معاون پژوهشی و اجرایی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، آمادگی گروه های آموزشی پردیس  کشاورزی و منابع  طبیعی  را برای استفاده از تجارب کارشناسان و اعضای هیئت علمی در تعریف و انجام طرح های تحقیقاتی کاربردی را اعلام کرد. 
در ادامه دکتر عباس رضایی زاده معاون پژوهشی مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از تصویب نهایی تعدادی از پروپوزال های دانشجویان کارشناسی ارشد پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد. 
 سپس دکتر بسطام معاون آموزشی  سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی ضمن اشاره به اولویت های تحقیقاتی بخش آموزش کشاورزی، فعالیت های در نظر گرفته شده برای دانشجویان در مراکز وابسته به موسسه علمی کاربردی  کشاورزی در قالب " کار در حین تحصیل " و " کار آفرینی بعد از فارغ التحصیلی " را به اطلاع حضار رساند و خواستار استفاده از تجارب موجود در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی خصوصا" در رابطه با تعاونی دانشجویان شد. 
در پایان دکتر کیومرث زرافشانی مدیر گروه ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه رازی ضمن بیان بخش هایی از تجارب گذشته  و نحوه ایجاد انگیزه در دانشجویان برای عضویت در شرکت تعاونی مذکور، پیشنهاداتی را در خصوص ایجاد شرکت های تعاونی در مراکز آموزشی تحت نظر موسسه علمی کاربردی کشاورزی ارائه داد. همچنین مقرر شد که پایان نامه های مشترک مصوب بین پردیس کشاورزی و سازمان تات مورد حمایت مالی قرار گیرند و در خاتمه از نهالستان گونه های جنگلی و مرتعی پردیس بازدید شد.