امضای تفاهم نامه دانشگاه جامع علمی کاربردی و انتشارات سمت

۱۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۷ کد : ۳۶۴۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۶
جلسه انعقاد تفاهم نامه بین حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و دکتر اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در محل انتشارات سمت برگزار شد. به گز...
جلسه انعقاد تفاهم نامه بین حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و دکتر اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در محل انتشارات سمت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه دکتر احمدی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص پتانسیل انتشارات سمت، آمادگی این سازمان را در تدوین کتب دانشگاه جامع علمی کاربردی بمنظور جلوگیری از اسراف و موازی کاری، اعلام کرد.
سپس دکتر اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان رسالت دانشگاه در توسعه فرهنگ مهارت و کارآفرینی، چشم انداز دانشگاه و امکان گسترش برون مرزی آموزش های مهارتی، بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در سازمان سمت و تشکیل کارگروهی در این سازمان با عنوان کارگروه علمی کاربردی جهت تدوین کتب دانشگاه جامع تأکید کرد و گفت:چنانچه کتاب‌های مناسبی در این حوزه تدوین شود در برخی کشورهای همسایه هم قابلیت ارائه خواهد داشت.