امضای تفاهم نامه بین وزارت علوم و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها

۲۶ آذر ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۷ کد : ۳۶۳۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۶۱
تفاهم نامه همکاری در جهت توسعه پژوهش و فناوری در حوزه علوم انسانی و هنر در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برای ارتقای اثربخش فعالیت های پژوهشی بین وزارت علوم و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ا...
امضای تفاهم نامه بین وزارت علوم و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها
تفاهم نامه همکاری در جهت توسعه پژوهش و فناوری در حوزه علوم انسانی و هنر در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برای ارتقای اثربخش فعالیت های پژوهشی بین وزارت علوم و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها امضا شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درحاشیه چهل و چهارمین اجلاس معاونان پژوهشی و فناوری دانشگاه ها، موسسات، مراکز آموزش عالی و پژوهشی و پارک های علم و فناوری کشور که در محل اجلاس سران برگزار شد تفاهم نامه همکاری از سوی دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و حجت الاسلام والمسلمین رنجبران معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به امضا رسید.
دکتر احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در این خصوص اظهار داشت: با امضای این تفاهم نامه درهفته پژوهش و فناوری گام موثر و عملی در حوزه علوم انسانی برداشته شد و امیدواریم این امر حرکتی بزرگ  و مبنای خوبی برای دانشجویان دوره دکترا و کارشناسی ارشد علوم انسانی باشد.
وی تصریح کرد: در این تفاهم نامه مقررشد تحقیقات مشترک و حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی بین دو مجموعه انجام شود.