در نخستین استارت آپ ویکند بهبهان؛

استارت آپ‌های برتر معرفی شدند

۱۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۷ کد : ۳۶۱۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۳۰۸
نخستین استارت آپ ویکند بهبهان که به همت کارگروه دانشگاه‌های شهرستان و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی شهرستان و انجمن‌های علمی دانشگاه‌ها با محوریت پردیس پارک علم و فناوری بهبهان برگزار شد، پس از سه روز رقابت فشرده با معرفی ایده‌های برتر به کار خود پایان داد.
استارت آپ‌های برتر معرفی شدند

ه گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان، در مراسم اختتامیه این رویداد که با حضور مسئولان استانی، شهرستان، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و شرکت‌کنندگان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد، طواف امام جمعه موقت شهرستان ضمن تجلیل از برگزاری این رویداد، از قدم‌های خوبی که در زمینه کارآفرینی برداشته شده قدردانی کرد و خواستار تداوم پیوند بین کار و دانش شد که خواسته مقام معظم رهبری است.
وی دانشگاهیان را پیشگامان پیشرفت کشور دانست و اظهار امیدواری کرد: این رویداد پیش زمینه و شروعی برای ارائه خلاقیت‌ها و پیشرفت‌های آینده باشد.
دکتر افشانی معاون پارک علم و فناوری خوزستان نیز به روند رو به رشد استان خوزستان در حوزه کارآفرینی و گذر از اشتغال‎های سنتی به فناوری‌های مدرن اشاره و پتانسیل‌های استان در حوزه فناورانه را بسیار مناسب دانست و از برگزاری خوب این رویداد در دیگر شهرهای خوزستان خبر داد.
در اختتامیه این رویداد، استارت آپ جنگلک به عنوان ایده برتر با رتبه نخست، برنده لوح سپاس و جایزه ۱۰ میلیون ریالی، استارت آپ اسکروپ بتن با رتبه دوم برنده جایزه ۷ میلیون ریالی و لوح تقدیر و استارت آپ چاردیواری با رتبه سوم برنده جایزه ۵ میلیون ریالی و لوح سپاس شد.
در این رویداد ۱۱۰ شرکت کننده حضور داشتند که از ۸۰ ایده ثبت شده، ۴۰ ایده موفق به ارائه در حضور داوران شد و ۱۰ ایده برتر طی سه روز آماده ارائه به داوران و سرمایه‌گذاران شد.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵


( ۲ )