امضای دو تفاهم نامه همکاری بین المللی مابین دو شرکت پارک علم و فناوری گیلان با مسئولان دو شرکت از کشور قزاقستان

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۱ کد : ۳۶۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۷۹۷
شرکت تدبیر افروز سبز و شرکت فناوران راستین از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری گیلان با دو شرکت از کشور قزاقستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، شرکت تدبیر افروز سبز...
امضای دو تفاهم نامه همکاری بین المللی مابین دو شرکت پارک علم و فناوری گیلان با مسئولان دو شرکت از کشور قزاقستان
شرکت تدبیر افروز سبز و شرکت فناوران راستین از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری گیلان با دو شرکت از کشور قزاقستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، شرکت تدبیر افروز سبز و شرکت فناوران راستین از شرکت های  مستقر در پارک علم و فناوری گیلان با دو شرکت از کشور قزاقستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
موضوع این تفاهم نامه که با نظارت ریاست پارک علم و فناوری گیلان انجام شد شامل طراحی، ساخت و نصب دستگاه کوره زباله سوز بدون دود با ظرفیت ۵۰ تن در روز توسط علی اشرف تدبیری مدیر عامل شرکت تدبیر افروز سبز و تیم اجرایی در کشور قزاقستان می باشد.
طرف دوم این تفاهم نامه شرکت Too, KAHALONG Kz قزاقستان می باشد.
 بهرومویچ مدیر پروژه این شرکت نیز ضمن ابراز خوشنودی از امضای این تفاهم نامه همکاری خواستار ارتباطات مستمر در این خصوص شدند.
تفاهم نامه بعدی بین شرکت فناوران راستین و دو شرکت Akzhar Export و IKEA TAS-Group از قزاقستان با نظارت ریاست پارک علم و فناوری گیلان به امضا رسید.
در این تفاهم نامه شرکت فناوران راستین نسبت به توافق در رابطه با طراحی، ساخت و نصب خط تولید کارخانه تولید خمیر سلولز از کاه گندم با ظرفیت دویست تن در روز در کشور قزاقستان اعلام آمادگی و همکاری کرد.
 دکتر متقی طلب رئیس پارک علم و فناوری گیلان نیز ضمن تاکید بر اهمیت همکاری های علمی بین المللی در زمینه تبادل دانش و فناوری بین پارک علم و فناوری گیلان و مراکز و موئسسات علمی و تحقیقاتی کشورهای حوزه دریای خزر خواستار تعاملات بیشتر در ارتباط با این موضوع شدند.

( ۲ )