امضای تفاهم‌نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد

۲۵ آبان ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۹ کد : ۳۶۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۰
تفاهم‌نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد به امضای دکتر داریوش پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد و سرهنگ ایرج کاکاوند، فرمانده نیروی انتظامی اس...
تفاهم‌نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و فرماندهی نیروی انتظامی استان  یزد  به امضای دکتر داریوش پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد و سرهنگ ایرج کاکاوند، فرمانده نیروی انتظامی استان رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم ابتدا سرهنگ حمزه ملک ثابت، رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان یزد در خصوص سابقه همکاری پارک علم و فناوری یزد و شرکت های مستقر با نیروی انتظامی و اهداف این تفاهم‌نامه مطالبی بیان کرد.
سپس دکتر پورسراجیان در سخنانی به تاریخچه فعالیت پارک و جایگاه آن در توسعه استان اشاره کرد و ضمن ابراز خرسندی از رویکرد فناورانه پلیس اظهار امیدواری کرد این تفاهم‌نامه زمینه همکاری های بیشتر و مؤثرتر میان دو نهاد را فراهم آورد.
 وی افزود: پارک علم و فناوری یزد به عنوان یک پارک پیشرو در کشور در بسیاری از حوزه‌های جدید ورود کرده است که به عنوان الگوی کشوری شناخته شده و این همکاری نیز الگوی مناسبی است که می‌تواند در سطح کشور مطرح شود.