با هدف حمایت از توسعه تجاری‌سازی دستاوردهای تحقیقاتی در سطح ملی؛

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران «تاییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری)» صادر می‌کند

۱۳ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۴ کد : ۳۶۱۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۰۱
در راستای سیاست‌های کلان قانون برنامه ششم توسعه کشور و با هدف «حمایت از توسعه و گسترش تجاری‌سازی دستاوردهای تحقیقاتی در سطح ملی و نهادینه کردن فرآیند تجاری‌سازی فناوری»، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران اقدام به صدور تاییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری) مطابق با اصول علمی و مهندسی می‌کند.
سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران «تاییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری)» صادر می‌کند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، «شناسایی سهم پدیدآورنده دارایی فکری در مذاکره با سرمایه‌گذار» و «تعیین ارزش بر اساس روش‌های علمی و مطابق با استانداردهای روز»، از مزایای مهم صدور تاییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود است.

همچنین اعطای تأییدیه ارزش‌گذاری با مهر سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و قابل ارائه در فن‌بازارها، استارتاپ‌ها و بانک‌ها، دیگر مزایای صدور تأییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری) را تشکیل می‌دهند.

مخاطبان این طرح، مخترعان و نوآوران، شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، عرضه‌کنندگان و صادرکنندگان فناوری و برگزارکنندگان فن‌بازارها و استارتاپ‌ها هستند.

علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به وب‌سایت www.tcportal.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۵۶۲۷۶۳۳۴ تماس گیرند.

ل. م ۵۴/‏ ع. ع‬ ۵۷

 


( ۱ )