با ۲۵ درصد تخفیف صورت می گیرد؛

ارزیابی و صدور گواهی‌ نامه توانمندی فناورانه در هفته پژوهش و فناوری

۱۳ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۸ کد : ۳۶۱۰۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۴۶
مدیر کل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران از تخفیف ۲۵ درصدی هزینه‌های صدور گواهی‌نامه فناورانه در هفته پژوهش و فناوری خبر داد.
ارزیابی و صدور گواهی‌ نامه توانمندی فناورانه در هفته پژوهش و فناوری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، دکترانورشلماشی اظهار داشت: هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ آذر ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد، آن دسته از شرکت‌های متقاضی اخذ گواهی‌نامه توانمندی فناورانه که در این ایام از طریق سامانه ارزیابی توانمندی های فناورانه به نشانی http://fanavari.irost.org ثبت‌نام کنند مشمول ۲۵ درصد تخفیف در هزینه‌های ارزیابی و صدور گواهی‌نامه خواهند شد.

وی افزود: هدف از این کار، ترغیب و تشویق شرکت‌های تولیدی- فنی و مهندسی و دانش بنیان در استفاده از ابزارهای سنجش فناوری با هدف تقویت توان رقابتی آنها در تأمین نیازهای فناورانه کشور، توسعه محصولات دانش بنیان و تسهیل صادرات این محصولات با ارائه گواهی‌نامه توانمندی فناورانه به کشور مخاطب است.

سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در راستای وظایف ملی و حمایت از توسعه فناوری در کشور بر مبنای سیاست‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به بررسی و صدور تأئیدیه توانمندی‌های فناورانه برای شرکت‌های تولیدی- فنی و مهندسی می‌پردازد.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷