امضای تفاهم‌نامه دانشگاه شهرکرد و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال‌و‌بختیاری

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۹ کد : ۳۶۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۹
تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، تحقیقاتی و آموزشی دانشگاه شهرکرد با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال‌و‌بختیاری به امضا رسید.     به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه ه...
تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، تحقیقاتی و آموزشی دانشگاه شهرکرد با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال‌و‌بختیاری به امضا رسید.
    به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه شهرکرد و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال‌و‌بختیاری در راستای بهره‌مندی هرچه بیشتر از توانمندی‌ها و امکانات یکدیگر و تعاملات مشترک در زمینه علمی و پژوهشی و آموزشی به امضا رسید.
گفتنی است ارائه مشاوره و ارزیابی پروژه‌های اداره کل منابع طبیعی توسط دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین، بهره‌گیری از توانمندی‌های دانشجویان در فعالیت‌های آموزشی و ترویجی این اداره کل، استفاده از پژوهش‌های دانشگاه در طرح‌های حفاظتی، جنگل‌داری و مرتع‌داری، تعریف پایان‌نامه‌های دانشجویی براساس اولویت‌های پژوهشی مشخص شده و حمایت این سازمان از طرح‌های کاربردی و مسئله‌محور، همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی و جلسات هم‌اندیشی در زمینه‌ رفع معضلات منابع طبیعی استان، برخی توافقات صورت گرفته در قالب این تفاهم‌نامه می‌باشد.