برپایی هفته تربیت بدنی با شعار "دانشجو، مهر تندرستی" در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار

۰۹ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۴ کد : ۳۵۲۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۷۵
هفته تربیت بدنی با شعار "دانشجو، مهر تندرستی" و با اجرای بیش از ۹ برنامه و با مشارکت حداکثری دانشجویان، کارکنان و اعضاء هیئت علمی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به پایان رسید.
برپایی هفته تربیت بدنی با شعار "دانشجو، مهر تندرستی" در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با اعلام این خبر افزود: حضور چشمگیر دانشجویان در برنامه ها و مسابقات هفته تربیت بدنی امسال پیام آور توجه بیش از پیش به امر ورزش است.

دکترقدرتی گفت: در عصر حاضر سه مولفه آموزش و دانش، بهداشت و سلامت و استاندارد های زندگی دانشجویی ملاک و معیار توسعه انسانی و پیشرفت هر کشوری است و تحقیقات نشان داده است که توسعه ورزش می‌تواند موجب ارتقا وتوسعه هر سه مولفه شود.

معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی با قدردانی از حمایت رئیس دانشگاه در موافقت با ایجاد سالن تندرستی گفت: خوشبختانه با تامین اعتبار ایجاد سالن مذکور با اعتبار ۰۰۰/۰۰۰/۳۵۰ ریال عملیات عمرانی آن توسط حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع آغاز شده است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های متعدد در هفته تربیت بدنی افزود: آغاز این هفته با توجه به تاکیدات سازمان امور دانشجویان در گسترش فرهنگ ورزش همگانی با پیاده روی در مسیر سلامت آغاز شد و با برگزاری مسابقات متعدد ادامه یافت.

دکترقدرتی با اشاره به اینکه پایان بخش این هفته حضور بیش از ۱۲۰ نفر از کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان در جمع بهترین باستانی کاران شهرستان سبزوار بود بیان کرد: حضور در جمعی که علاوه بر ورزش، آرمان جوانمردی و پهلوانی را به اذهان یادآور می شود، ویژگی های معنوی و متفاوتی را به دانشجویان ورزشکار دانشگاه می بخشد.

س.س ۱۳۵۱/ ر.ب ۱۳۴۵