برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با دوره بین المللی ACCA به صورت ویدئو کنفرانس با شعبه ارومیه دانشگاه الزهرا(س)

۰۶ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۰ کد : ۳۵۱۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۴
کارگاه آشنایی با دوره بین المللی ACCA با همکاری دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و به همت انجمن علمی دانشجویی حسابداری و مرکز آموزش حسابداری خبره و با حضور دانشجویان علاقه‌مند و به صورت ویدئو کنفرانس و آنلاین با شعبه ارومیه دانشگاه الزهرا (س) برگزارشد.
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با دوره بین المللی ACCA به صورت ویدئو کنفرانس با شعبه ارومیه دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، براساس این گزارش دوره بین المللی ACCA دوره ای است که انجمن حسابداران خبره انگلستان برگزار می کند . ACCA در حال حاضر معتبرین دورۀ حسابداری حرفه ای در دنیای بین المللی است و در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا نماینده دارد و بیش از ۴۸۰۰۰۰ نفر دانشجوی آن هستند.

این دوره شامل ۳ سطح دانشی، مهارتی و حرفه ای است و کسانی که از دانشگاه های کشور ایران مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حسابداری دارند، می توانند تعدادی از دروس این دوره را معافیت گرفته و مابقی دروس را به راحتی مطالعه و در کشور خودمان آزمون دهند.

مدت زمان این دوره حدود ۵/۳ تا ۴ سال است اما علاقه‌مندان می‌توانند در کمتر از ۳ سال نیز این دوره را به پایان برسانند. برای شروع ACCA نیاز است که زبان عمومی و تخصصیِ حسابداری خود را تقویت کنند.

مرکز آموزش حسابداران خبره به عنوان نمایندۀ طلایی این دوره بین المللی در ایران کلاس‌های آموزشی و آمادگی آزمون آن را برگزار می‌کند.

هدف از برگزاری این دوره افزایش سطح دانش و مهارت حسابداران ایرانی در دنیای بین المللی است. کسانی که قصد دارند در حوزۀ کاری و تحصیلی خود پیشرفت کنند و به عنوان حسابداری حرفه ای و خبره باشند، می‌توانند این دورۀ بین المللی را هدف قرار دهند.

ل.س ۱۳۴۲/ ر.ب ۱۳۴۵

کلید واژه ها: الزهرا(س)