برگزاری دهمین جشنواره‌ درون دانشگاهی حرکت دردانشگاه شهرکرد

۰۶ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۰ کد : ۳۵۱۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۵
دکترحمیدرضا عزیزی معاون فرهنگی دانشگاه شهرکرد درنشست با اصحاب رسانه، از برگزاری "دهمین دوره‌ جشنواره‌ درون دانشگاهی حرکت" دراین دانشگاه خبر داد.
برگزاری دهمین جشنواره‌ درون دانشگاهی حرکت دردانشگاه شهرکرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دهمین جشنواره درون دانشگاهی "حرکت" ۷ و ۹ آبان ۱۳۹۶ در دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود.

دکترعزیزی جشنواره حرکت را رویدادی برای رقابت، عرضه و نمایش دستاوردهای برتر علمی دانشجویی عنوان کرد و گفت: این جشنواره در دو مرحله درون دانشگاهی (رقابتی و نمایشگاهی) و ملی برگزارمی‌شود.

وی افزود: در بخش رقابتی بیش از ۱۴۰ اثر از انجمن‌ها و گروه‌های دانشجویی درقالب نشریات علمی، مسابقه علمی، پژوهش، فضای مجازی، کتاب، اختراع و کارآفرینی درتمامی حوزه‌ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که از این تعداد ۲۱ اثر به عنوان آثار برتر انتخاب می‌شوند.

معاون فرهنگی دانشگاه شهرکرد از برپایی ۱۴ غرفه از دستاوردهای پژوهشی و علمی انجمن‌ها و گروه‌های دانشجویی و بسیج جامعه علمی در بخش نمایشگاهی این جشنواره خبر داد و درادامه تصریح کرد: افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های علمی، شناسایی انجمن‌ها و گروه‌های دانشجویی فعال، توانمندسازی دانشجویان برای پاسخگویی به نیازهای کشور بویژه در حوزه‌های صنعتی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره می‌باشند.

برگزیدگان مرحله درون دانشگاهی جشنواره حرکت به بخش ملی جشنواره که یکم تا سوم آذرماه سال جاری دردانشگاه رازی کرمانشاه برگزارمی‌شود، راه می‌یابند.

ل.س ۱۳۴۲/ ر.ب ۱۳۴۵

 

کلید واژه ها: شهرکرد