افتتاح نمایشگاه فرهنگی « صبح بیداری » به مناسبت دهه فجر در دانشگاه حکیم سبزواری

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۴ کد : ۳۴۹۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۸
نمایشگاه فرهنگی « صبح بیداری » به مناسبت دهه فجر و سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی در دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس دفتر نهاد رهبری دانشگاه حکیم سبزواری در ابت...
نمایشگاه فرهنگی « صبح بیداری » به مناسبت دهه فجر و سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی در دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس دفتر نهاد رهبری دانشگاه حکیم سبزواری در ابتدای این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک ایام ا.. دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه شناساندن اهداف انقلاب و زنده نگه‌داشتن آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان و دانشجو می باشد.
دکتر سید جواد خاتمی با اشاره به اینکه نمایشگاه صبح بیداری ابعاد گوناگونی را در برمی گیرد، اظهار داشت: ازجمله این بخش ها معرفی دستاوردهای انقلاب، نمایشگاه کتاب با محوریت موضوعات انقلاب اسلامی، بخش مرتبط با اخبار انقلاب که شامل انعکاس اخبار پیروزی انقلاب در روزنامه های مهم کشور از دی تا بهمن ۵۷ است، می باشد.
دکتر خاتمی در ادامه به شبهات و سوالات انحرافی که در فضای مجازی مطرح می شود و در جهت القای مباحث دروغین و غیر واقعی به نسل جوان است اشاره و تصریح کرد: با توجه به رسالت دانشگاه مبنی بر آگاهی بخشی به جوانان در حاشیه برپایی این نمایشگاه بخشی را به عنوان پاسخ به شبهاتی که در فضاهای مجازی مطرح شده در نظر گرفته ایم.
رئیس دفتر نهاد رهبری دانشگاه حکیم سبزواری برگزاری جلسات سخنرانی با حضور اساتید و صاحبنظران در مباحث انقلاب اسلامی، انتخابات و موضوعات روز کشور را از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده دفتر نهاد رهبری در حاشیه این نمایشگاه عنوان کرد.