دیدار رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با شهردار مشهد

۲۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۵ کد : ۳۴۹۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۴
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به همراه معاونان این دانشگاه با تقی زاده خامسی شهردار مشهد ملاقات کردند.
دیدار رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با شهردار مشهد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این دیدار دکتر کافی به سوابق حضور شهردار مشهد در دانشگاه فردوسی مشهد در سال های قبل اشاره کرد و اظهار داشت: تغییرات و تحولات خوبی تا کنون در دانشگاه فردوسی مشهد صورت گرفته است و دانشگاه فردوسی مشهد هم اینک در مرزهای دانش پیشرفت خوبی کرده است و بر مبنای نظام های رتبه بندی معتبر جهان از جایگاه خوبی برخوردار است.

وی همچنین با بیان ظرفیت های علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه و حضور بیش از ۱۵۰۰ دانشجوی بین المللی اظهار داشت: در حوزه دیپلماسی علمی و جذب دانشجوی خارجی دانشگاه فردوسی مشهد در میان دانشگاه های ایران رتبه اول را در اختیار دارد.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد افزود سطح علمی و تحقیقات دانشگاه زمینه همکاری با دانشگاه ها و موسسات معتبر داخلی و خارجی را فراهم کرده که منجر به عقد قراردادها و تفاهم نامه هایی شده است.

دکتر کافی ارتباط دانشگاه را با شهرداری مشهد بسیار خوب ارزیابی کرده و فرصت ها و ظرفیت های بسیاری را برای همکاری بیشتر عنوان کرد.

تقی زاده خامسی شهردار مشهد نیز در این جلسه ضمن استقبال از نقطه نظرات اعضای هیئت رئیسه دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: دانشگاه فردوسی مشهد مرجع برنامه ریزی است و می تواند کمک های زیادی در پیشبرد امور شهری داشته باشد. س.س ۱۳۵۱/ ر.ب ۱۳۴۵