دیدار رئیس دانشگاه نیشاپور با مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی

۲۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۴ کد : ۳۴۹۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۸
دکتر صادقی سمرجانی، رئیس دانشگاه نیشاپور با دکتر رهنما، مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار رئیس دانشگاه نیشاپور با مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این نشست دکتر صادقی سمرجانی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه، آمادگی دانشگاه را در خصوص همکاری جهت ارتقاء فعالیت های گردشگری در سطح شهرستان، استان و منطقه اعلام کرد.

وی گفت: همکاری میان دانشگاه و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منجر به پویایی بیشتر و ارتقا سطح کیفی فعالیت های دانشجویان و اعضا هیئت علمی در گروه باستان شناسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خواهد شد

سپس دکتر نامی رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی و عضو هیئت علمی گروه باستانشناسی دانشگاه نیشاپور گزارشی از فعالیت های گروه باستان شناسی و تاریخچه شکل گیری این گروه ارائه کرد.

دکتر رهنما ایجاد فرصتی را برای تبادل نظر و انعقاد تفاهم نامه همکاری مغتنم دانسته و افزود: ارتباط با مراکز پژوهشی جزو اهداف سازمان است و باتوجه به توانمندی های دانشگاه، ارتباطات بین دانشگاه و سازمان می تواند گسترده تر شود لذا ضروری است بستر مناسب برای افزایش ارتباط با دانشگاه را فراهم کنیم.

س.س ۱۳۵۱/ ر.ب ۱۳۴۵