برگزاری مراسم توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی کرمانشاه

۲۴ مهر ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۶ کد : ۳۴۷۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۷۵
مراسم توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی کرمانشاه به همت مدیریت فرهنگی این دانشگاه برگزارشد.
برگزاری مراسم توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، مراسم توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حضور رئیس، معاون آموزشی پژوهشی، مدیر امور دانشجویی و برخی از مسئولان و استادان این دانشگاه و همچنین با حضور مهندس داوود ناصری امید مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان، به همت مدیریت فرهنگی، برگزارشد.

در ابتدای این مراسم دکتراختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن خوشامد گویی وخیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید، گفت: این دانشگاه، با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، در سال ۱۳۸۴ موفق به اخذ موافقت اصولی شد و از بهمن ماه سال ۱۳۸۶ با پذیرش ۱۳۰ دانشجوی مقطع کارشناسی در دو رشته مهندسی برق و مهندسی شیمی در شهرکرمانشاه، فعالیت خود را آغاز کرد.

وی افزود: در حال حاظر در ساختمان جدید دانشگاه صنعتی کرمانشاه در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشکده های انرژی و فناوری اطلاعات، حدود ۲۰۰۰ دانشجو شاغل به تحصیل و تعداد ۵۲ عضو هیئت علمی، مشغول به فعالیت می باشند.

دکتراختری خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک سالن آمفی تئاتر دانشگاه به بهره برداری خواهد رسید و همه مراسم دانشگاه در این سالن برگزارخواهد شد.

وی در آخر با اشاره به سختی های عرصه علم آموزی و تحصیل دانش، بر تلاش و کوشش بیشتر دانشجویان برای کسب علم همراه با اخلاق تاکید و برای همه دانشجویان از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق و سلامتی کرد.

درادامه مراسم، دکتر زرشکی معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن تشریح قوانین، آیین نامه ها و مصوبات شورای آموزشی، نحوه استفاده از سایت دانشگاه و قسمت های مختلف آن را به دانشجویان یادآور شد و همچنین مهندس الوند منش مدیر اموردانشجویی دانشگاه، توضیحات کامل و جامعی در خصوص خوابگاه ها و محل سکونت، مشاوره، تربیت بدنی، شورای صنفی رفاهی، کمیته انضباطی، آئین نامه پوشش در دانشگاه، رفاه و بیمه را به دانشجویان ارائه کرد.

در پایان، حجت الاسلام دکتر موسوی زاده، به دانشجویان متذکر شد در انتخاب دوست و آینده زندگی خود مراقب باشند، چرا که با ورود به عرصه دانشجویی وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شده اند که بسیار سرنوشت ساز می باشد.

وی خاطرنشان کرد: داشتن تقوا به شما کمک می کند که نه تنها در تحصیل، بلکه در آینده کاری و زندگی خود موفق باشید.

دراین مراسم، انجمن ها، کانون های فرهنگی هنری و ادبی و همچنین شورای صنفی رفاهی دانشگاه صنعتی کرمانشاه نیزبه معرفی برنامه ها، شرح وظایف و عملکرد حوزه کاری خود پرداختند.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: صنعتی کرمانشاه


( ۱ )