فرمانده انتظامی سبزوار: گسترش نگاه و رویکرد علمی در جامعه راهکار حل مشکلات و معضلات است

۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۷ کد : ۳۴۶۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۰۷
سرهنگ سیدمحمد هاشم زاده هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با بیان اینکه پیشگیری از جرم اولویت پلیس است، گفت: گسترس رویکرد علمی در جامعه راهکار پیشگیری از وقوع جرم است.
فرمانده انتظامی سبزوار: گسترش نگاه و رویکرد علمی در جامعه راهکار حل مشکلات و معضلات است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، مسئولان و دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری با فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار و مسئولان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته ناجا دیدار و با اهدای گل از زحمات این عزیزان در حفظ و برقراری امنیت در جامعه تقدیر کردند.

سرهنگ هاشم زاده هاشمی دراین دیدار با تشکر از حضور جامعه دانشگاهی، دانشگاه حکیم سبزواری را به عنوان دانشگاه بزرگ، برخوردار و مطرح در منطقه برشمرد و گفت: خوشبختانه و با وجود دانشگاه‌هایی همچون حکیم سبزواری در شهر سبزوار امروزه شهر سبزوار به عنوان شهری دانشجویی و فرهنگی در منطقه به شمار می آید.

وی با اشاره به اینکه میزان رشد و تعالی یک کشور بستگی به میزان دانشجوهای آن کشور دارد، افزود: امروز سرمایه کشور تنها محدود به منابع و معادن و تولید ناخالص ملی نیست بلکه بخش اعظمی از سرمایه کشور را نیروی انسانی و جوانان و دانشجویان تشکیل داده اند.

سرهنگ هاشمی با یادآوری این مهم که امروز در دانشگاه های ما حاکمیت اندیشه ناب و اصول صحیح انسانی برقراراست، ادامه داد: برآنیم با تامین امنیت پایدار و همه جانبه در جامعه، تعلیم و تربیت و پرورش جوانان این کشور تنها دغدغه استادان و تحصیل تنها دغدغه دانشجو باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با تاکید بر اینکه تعامل، دوستی متقابل و ارتباط تنگاتنگ ما را به سر منزل مقصود خواهند رساند، یادآورشد: رویکرد نیروی انتظامی پیشگیرانه است و با برخورد های قهرآمیز موافق نیستیم.

وی با تاکید براینکه دشمن با نقاب تزویر وارد میدان شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه رهبر فرزانه انقلاب بسیاری از توطئه ها را با تدبیر علوی خنثی کردند.

ل.س ۱۳۴۲/ ع.ع ۱۳۵۷

کلید واژه ها: سبزوار


( ۱ )