حضور دانشگاه فردوسی مشهد دردومین نمایشگاه دستاوردهای آموزش عالی درحوزه مدیریت سبز

۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۳ کد : ۳۴۶۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۱
دانشگاه فردوسی مشهد با هدف معرفی و ارائه دستاوردهای این دانشگاه در حوزه مدیریت سبز در دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، درمحل سازمان برنامه و بودجه کشور در تهران افتتاح شد، حضور دارد.
حضور دانشگاه فردوسی مشهد دردومین نمایشگاه دستاوردهای آموزش عالی درحوزه مدیریت سبز

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، مراسم افتتاح دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز با حضور دکترسیدضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در محل سازمان برنامه و بودجه کشور درتهران افتتاح شد.

این مراسم با سخنرانی دکترهاشمی درخصوص زمینه‌ها و راه‌کارهای اجرای الگوی مدیریت سبز در حوزه آموزش عالی شروع شد و در ادامه دکترمحمدرضا واعظ مهدوی معاون توسعه امورعلمی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه و دکترحسین عسکریان ابیانه معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم دیدگاه‌های خود را در حوزه اجرای الگوی مدیریت سبز بیان کردند.

همچنین پس از افتتاح رسمی این نمایشگاه دکترسیدضیاء هاشمی از غرفه دانشگاه فردوسی مشهد بازدید کرد و از نزدیک با دستاوردهای دانشگاه درخصوص مدیریت سبز قرار گرفت.

گفتنی است در ادامه برگزاری این نمایشگاه تعدادی دیگر از مسئولان نیز از غرفه دانشگاه و دستاوردهای این دانشگاه در دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها در حوزه مدیریت سبز بازدید کردند.

ل.س ۱۳۴۲/ ع.ع ۱۳۵۷

کلید واژه ها: فردوسی مشهد