افتتاح رسمی سامانه ایده بازار ایرانی درمرکز رشد واحدهای فناور دامغان

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۲ کد : ۳۴۵۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۳۶
سامانه ایده بازار ایرانی که توسط شرکت تعاونی کارآفرین امداد دامغان، یکی از واحدهای مستقر درمرکز رشد واحدهای فناور دامغان این پارک طراحی و راه‌اندازی شده است، با حضور رئیس اداره صنایع دامغان، نماینده ف...
سامانه ایده بازار ایرانی که توسط شرکت تعاونی کارآفرین امداد دامغان، یکی از واحدهای مستقر درمرکز رشد واحدهای فناور دامغان این پارک طراحی و راه‌اندازی شده است، با حضور رئیس اداره صنایع دامغان، نماینده فرمانداری، نمایندگان گروه سرمایه‌گذاری بنیاد توسعه پایداردامغان، اصحاب رسانه و سرپرست و واحدهای مستقر مرکز رشد دامغان رونمایی و کار خود را رسما آغاز کرد.
به گزارش روابط‌عمومی وزارت علوم، دراین جلسه محمد دزیانی سرپرست مرکزرشد دامغان ضمن خیرمقدم به حاضرین درجلسه به تشریح عملکرد پارک‌های علم و فناوری استان سمنان و مراکز رشد دامغان پرداخت.
وی بابیان اینکه یکی ازاهداف پارک‌ها کمک به بازاریابی محصولات واحدهای مستقراست و در پارک اداره‌ای با همین نام زیرنظر معاونت فناوری و نوآوری پارک فعالیت می‌کند، ابرازامیدواری کرد با استفاده از این سامانه بتوان امکان برقراری ارتباط بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران را به نحو مطلوبی برقرارکرد.
درادامه شهرام فدائیان مسئول واحد فناور امداد کارآفرین و مدیر سامانه ایده بازار به تشریح عملکرد این سامانه و مزایای آن نسبت به موارد مشابه پرداخت.
وی افزود: دراین سامانه ایده‌پردازان و مخترعین ایرانی اختراعات و ایده‌های خود را ثبت کرده و سامانه نسبت به معرفی و جذب سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر اقدام خواهد کرد.
سپس لطفی رئیس اداره صنایع دامغان با ابراز خشنودی ازحرکت انجام شده، برگزاری جلسات مشابه برای همفکری و تبادل نظر مابین مسئولین و کارآفرینان را سازنده و مفید ارزیابی کرد و گفت: اداره صنایع دامغان آمادگی همکاری  همه جانبه با مرکز رشد دامغان را دارد.
همچنین نمایندگان بنیاد توسعه پایدار دامغان نیز ازحرکت انجام شده استقبال کرده و نسبت به بررسی سه طرح ازطرح‌های موفق درمرکز رشد دامغان و سرمایه‌گذاری بر روی آنها برای تولید تجاری ابراز تمایل کردند.
درادامه جلسه پرسش و پاسخ میان واحدهای فناور وحاضرین با سرپرست مرکز رشد و مجری سامانه انجام شد.
گفتنی است سامانه ایده بازار ایرانی به آدرس اینترنتی www.ideabazar.net در دسترس علاقمندان قرار دارد.