دومین نمایشگاه دستاوردهای آموزش عالی در حوزه مدیریت سبز از شنبه آغاز به کار می کند

۱۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۸ کد : ۳۴۴۷۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۰۶۸
دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها ، موسسات آموزش عالی ، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، با حضور دکتر سید ضیاء هاشمی ، سرپرست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از روز شنبه در محل سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز به کار می کند.
دومین نمایشگاه دستاوردهای آموزش عالی در حوزه مدیریت سبز از شنبه آغاز به کار می کند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در روز آغازین این نمایشگاه چهار روزه که با هدف معرفی و ارائه دستاوردهای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی ایران در حوزه مدیریت سبزبرگزارمی شود، دکترعیسی کلانتری، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و دکترسیدضیاءهاشمی سرپرست وزارت علوم در خصوص زمینه ها و راهکارهای اجرای الگوی مدیریت سبزدر حوزه آموزش عالی به بیان دیدگاه ها و نظرهای خود می پردازند.

در روز نخست نمایشگاه همچنین دکترمحمدرضا واعظ مهدوی، معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه و دکترحسین عسکریان ابیانه، معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم دیدگاه های خود را در حوزه اجرای الگوی مدیریت سبز بیان می کنند.

در این نمایشگاه ۳۸ دانشگاه و مرکز پژوهشی آخرین دستاوردهای خود را در حوزه مدیریت سبز به نمایش می گذارند.

نخستین نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، بهمن ماه سال گذشته نیز در محل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شده بود.

ر.ب ۱۳۴۵/ ع.ع ۱۳۵۷