افتتاح آزمایشگاه مرکزی شاعا در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۳ کد : ۳۴۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۰
معاون پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری از افتتاح آزمایشگاه مرکزی شاعا با حضور جلال بختیاری مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در دانشگاه علو...
افتتاح آزمایشگاه مرکزی شاعا در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
معاون پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری از افتتاح آزمایشگاه مرکزی شاعا با حضور جلال بختیاری مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خبرداد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترغلامعلی رنجبر در چهارمین نشست کارگروه استانی شبکه شاعا(شبکه آزمایشگاهی علمی ایران) استان مازندران، گفت: این دانشگاه بیش از 400 دانشجو در مقطع دکترا  و بیش از 900 دانشجوی فوق لیسانس در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.
وی افزود: تنوع موضوعی پایان نامه ها در این دانشگاه به لحاظ تحقیقاتی بالا است و قسمت اعظم بودجه‌های پژوهشی در دانشگاه مازندران در این دانشگاه جذب می شود.
معاون پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری تصریح کرد: این دانشگاه پژوهشکده زیست فناوری دارد که دارای تجهیزات آزمایشگاهی ارزشمند است و امیدواریم با همکاری و همدلی بتوانیم یک شبکه نمونه شاعا در کشور شکل دهیم.
گفتنی است در این نشست اعضای این نشست که نمایندگان پژوهشی دانشگاه‌های مختلف استان مازندران بودند نظرات و دیدگاه های خود را درباره تشکیل شبکه شاعا بیان کردند.