همکاری دانشگاه خوارزمی با شورای اسلامی شهر کرج آغاز شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۲ کد : ۳۴۰۹۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۷
پس از دیدار و گفت‌وگوی هیئتی از دانشگاه خوارزمی با دکتر نبیونی در محل شورای شهر کرج به دعوت رئیس دانشگاه خوارزمی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج در دانشگاه خوارزمی حضور یافتند و در جلسه‌ای با حضور هیئت رئیسه دانشگاه درباره فرصت‌ها، توانمندی‌ها و زمینه‌های مناسب همکاری دوجانبه بحث و گفت‌وگو کردند.
همکاری دانشگاه خوارزمی با شورای اسلامی شهر کرج آغاز شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ابتدا رئیس دانشگاه خوارزمی ضمن معرفی و بیان توانمندی‌های ارزنده‌ این دانشگاه بر اشتیاق و اراده‌ جدی برای همکاری با جامعه و رفع مشکلات مردم تاکید کرد و همچنین خواستار کمک شورای شهر برای رفع مشکلات دانشگاه شد.

سپس دکتر نبیونی و دیگر اعضا و روسای کمیسیون‌های شورای شهر، ابراز خرسندی کردند که دانشگاه به مسائل و مشکلات جامعه حساسیت نشان می‌دهد و بر تعامل سازنده بین شورا و دانشگاه تاکید کردند. 

همچنین پیشنهاد شد برای تغییر و بهبود فضای فرهنگی اطراف دانشگاه و ارتباط بهتر و بیشتر دانشگاه و جامعه، با همکاری شورا و شهرداری کرج، فرهنگسرا و مجتمع عظیم فرهنگی، هنری و ورزشی در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی ایجاد شود تا هم دانشجویان و هم مردم کرج از آن بهره‌مند شوند و فضای اطراف دانشگاه، مناسب شان و منزلت آن شود.