پیام رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۷ کد : ۳۴۰۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۳
دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی صادر کرد.
پیام رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

سرآغاز فصل نوین رویش ساقه‌های دانش و معرفت، مهری دیگر، را به همه شما بویژه نو دانشجویان دانشگاه کاشان گرامی باد می‌گویم.

مهر امسال با آغاز سال قمری، محرم حسینی همزمانی پیدا کرده است و کوثر فیاض درس‌ها و عبرت‌های عاشورا که درس دینداری، معرفت، حریت، جانفشانی و خدایی شدن است را در این ایام سرشار از جوشش و پویش برابر ما نهاده است و بیشتر از همیشه، توأمان بودن دو بال علم و معرفت را برای رسیدن به کمال یادآور می شود.

دانشجوی عزیز، دانشگاه کاشان بستری است تا در آن انبان آموخته ها و اندوخته هایت را لبریزسازی و خود را برای ورود به جامعه و خدمتگذاری و ثمربخشی برای مردم آماده کنی. فردا از آن توست پس مصمم و هدفمند گام بردار و با برنامه ریزی و توکل از لحظه لحظه دوران دانشجویی که از ناب ترین و مغتنم ترین فرصت های عمر است بهره ببر.

این دانشگاه در طول سال‌های گذشته همواره در ردیف 10 دانشگاه برتر کشور بوده و در رتبه‌بندی مختلف نیز در مقیاس جهانی و ملی رتبه‌هایی ممتاز را کسب کرده است پس بستر پویایی در اینجا آماده است.

ان‌شاءالله با عزمی راسخ و همتی بلند، با پشتکار و انگیزه در این دوران در تحصیل و تهذیب و تمرین مشارکت‌های اجتماعی قرین توفیق و سعادتمندی باشید.

بهروزی و نیک فرجامی بهره همه شما باد.