اخبار دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ کد : ۳۴۰۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۹
برگزاری اولین جشنواره شعر و ادب فارسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت سالروز بزرگداشت استاد شهریار و روز شعر و ادب فارسی ،اولین جشنواره شعر و ادب فارسی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.
اخبار دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، به مناسبت سالروز بزرگداشت استاد شهریار و روز شعر و ادب فارسی و در راستای سیاست های دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور استادان، دانشجویان و کارکنان شاعر مراکز علمی کاربردی در تاریخ 28 شهریورماه در سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ساعت 11 الی 13 برگزار می شود.

این اولین جشنواره شعر و ادب فارسی است که در دانشگاه جامع علمی کاربردی و به منظور حمایت از شاعران و قشر فرهنگی و در بین دانشجویان، اساتید و کارکنان برگزار خواهد شد و بنا است تا به صورت مستمر برگزار شود.

 

__________________________________________________________________________________________

 

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان با خانواده شهید حججی

 

دکتر قاضی عسگر رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحداستان اصفهان با خانواده شهید حججی دیدار کرد.

دکتر قاضی عسگر به همراه جمعی از مدیران دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان با حضور در منزل شهید مظلوم مدافع حرم، محسن حججی دانش آموخته مرکز آموزش علمی کاربردی علویجه از آن خانواده شهید گرانقدر جهت شرکت در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی دعوت کرد.

 

_______________________________________________________________________________________

 

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند

 

 

 با حضور مهندس نواداد معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار؛ دکتر قالیچی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان آذربایجان شرقی؛ دکتر آذری خسروشاهی رئیس دانشگاه صنعتی سهند و جمعی از مقامات و روسای دانشگاه های استان آذربایجان شرقی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند تفاهم نامه ای منعقد شد.

این تفاهم نامه در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق شعار سال1396 "اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال" و سیاست­های دولت تدبیر و امید، در خصوص توجه ویژه به اشتغال و کارآفرینی منعقد شد.

در این مراسم دکتر قالیچی ضمن اشاره به توانمندسازی مهارت دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: عقد تفاهم نامه با ارگان های متولی آموزش های مهارتی و کارآفرینی، از لازمه های اجرای فرامین و تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد.

این تفاهم نامه با هدف ارتقای سطح آموزشی مهارتی دانشجویان و دانش آموختگان، شناسایی و استفاده از پتانسیل های موجود، ارائه الگوی مناسب توسعه آموزش های مهارتی به شیوه نوین و تحقّق اهداف تبیین شده آموزش های مهارتی در برنامه ششم توسعه کشور به امضای طرفین رسید.