پیام رئیس دانشگاه سمنان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۲۸ شهریور ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۶ کد : ۳۴۰۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۲۰
دکتر عباس هنر بخش رئوف رئیس دانشگاه سمنان با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی ۹۷ - ۹۶ را تبریک گفت .
پیام رئیس دانشگاه سمنان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این پیام ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم  آمده است: با فرا رسیدن ماه مهر، دانشگاه ها رنگ و بوی زندگی و طراوت را به خود می گیرند و با عطر وجود دانشجویان و دانش پژوهان معطّر می شوند.

مقدم شما ره پویان علم و دانش گلباران و دانشگاه سمنان به افتخار قدومتان نور باران باد.

تقارن هفته دفاع مقدس را با بهار دانش و تعلیم و تربیت گرامی داشته و آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان عزیز وبویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک و تهنیت می گویم.

امید است این تقارن و هم زمانی خجسته، آغازی بر یک حرکت پرشتاب علمی و شکوفائی و بالندگی کشورعزیزمان باشد.

دانشگاه سمنان به عنوان نگین اندیشه و خردورزی خطّه کویر و بزرگ ترین دانشگاه جامع استان سمنان ، نیازمند به عزمی جزم برای یافتن نقش مهم و اساسی خود در اعتلای فضای علمی، فرهنگی و اجتماعی جامعه می باشد .

امیدوارم در طول سال تحصیلی پیش رو، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با استادان، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پر نشاط به فعالیت علمی پرداخته و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.

بی شک تولید علم آمیخته با ایمان اصلی ترین رسالت مجموعه دانشگاهی می باشد و برای نیل به این آرمان متعالی و ایجاد دانشگاه تمدن ساز می بایست روحیه علم محوری توام با تدبیر، دانایی و امید بر جامعه مسلط شود و لازمه این مهّم تلاش و کوشش شما عزیزان در دانشگاه و بسط افق های علمی کشور می باشد.

از درگاه یگانه سبحان برای تمامی عزیزان در سال تحصیلی جدید، موفقیت، بهروزی و نیک فرجامی آرزو می کنم.