رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان: رفاه، آسایش و آرامش دانشجویان از اولویت های این دانشگاه است

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۶ کد : ۳۳۹۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۶
رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به تشریح مجموعه اقدامات انجام شده این دانشگاه در حوزه خوابگاه‌ها و تغذیه دانشجویان پرداخت .
رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان: رفاه، آسایش و آرامش دانشجویان از اولویت های  این دانشگاه است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حسن ولی زاده با اشاره به اهمیت و لزوم تلاش بی وقفه مسئولین برای ارتقای سطح رفاه و آسایش دانشجویان گفت: رفاه، آسایش و آرامش دانشجویان همواره از اولویت های دانشگاه شهید مدنی آذربایجان است و به همین دلیل به افزایش کیفیت خوابگاهها، غذاخوری دانشجویان و مکانهای ورزشی توجه ویژه‌ای می شود.

وی افزود: پیرو بازدید رئیس محترم سازمان دانشجویی و معاونان صندوق رفاه دانشجویان از سلف دانشجویی، خوابگاهها و مکانهای ورزشی این دانشگاه، با وجود کمبوداعتبارات تعمیراتی مصوب دانشگاه، در سال تحصیلی گذشته اقدامات تعمیراتی و تجهیز این مکانها شروع شد.

رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت: در نیمسال گذشته آشپزخانه سلف دانشجویی به دیگهای صنعتی مجهز شد که در صرفه جویی هر چه بیشتر انرژی و افزایش کیفیت غذا نقش موثری داشته است، همچنین در طول تابستان سال گذشته و امسال چهار بلوک از خوابگاههای دانشجویی دختران و پسران به صورت اساسی مرمت شد که این باعث کاهش قابل توجه مشکلات برای دانشجویان مقیم این خوابگاهها خواهد شد

دکتر ولی زاده افزود: تجهیز خوابگاه قدس به اینترنت وایرلس و تجهیز اتاقهای تندرستی دانشگاه از جمله اقداماتی بود که در دو سال گذشته برای رفاه بیشتر دانشجویان انجام شده است.

وی در پایان گفت: بخش قابل توجهی از این اقدامات با حمایتهای صندوق رفاه دانشجویان و سازمان دانشجویی انجام شده که به این وسیله لازم می دانم از توجه و زحمات روسای محترم سازمان امور دانشجویان ، صندوق رفاه دانشجویان و سایر همکاران در این سازمان ها قدردانی می کنم.