• ENGLISH
  • پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
  • آ + آ -

دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم با مادیوس تانگو وزیر علوم، تحقیقات و نوآوری مالزی دیدار و گفت‌وگو کرد

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۳ کد : ۳۳۸۹۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۶۲
در حاشیه اولین اجلاس علوم و فناوری سران کشورهای اسلامی، دکتر عبدالحسین فریدون رئیس هیئت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران در نشست وزرای علوم، تحقیقات و فناوری سازمان همکاری اسلامی با مادیوس تانگو وزیر علوم، تحقیقات و نوآوری مالزی دیدار و درخصوص مسائل علمی، فناوری و ضرورت توسعه همکاری‌های دوجانبه گفت‌وگو کرد.
دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم با مادیوس تانگو وزیر علوم، تحقیقات و نوآوری مالزی دیدار و گفت‌وگو کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و رئیس هیئت ایرانی شرکت‌کننده در این اجلاس، در ملاقات با مادیوس تانگو وزیر علوم، تحقیقات و نوآوری مالزی با اشاره به زمینه‌های موجود، بر ارائه فرصت‌های مطالعاتی برای استادان دانشگاه‌ها و دانشجویان مقطع تحصیلی دکترا و اجرای پروژه‌های مشترک در چارچوب تفاهم‌نامه‌های قبلی تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، وزیر علوم، تحقیقات و نوآوری مالزی نیز بر تقویت همکاری‌های علمی و فناوری دو کشور تأکید کرد و گفت: لازم است دو طرف به منظور اجرایی شدن تفاهم‌نامه‌های موجود اهتمام ورزند.

گفتنی است در این نشست درخصوص تعاملات پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با کشور مالزی و نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتقای جایگاه دانشگاه‌های کشورهای اسلامی در سطح بین‌المللی بحث و تبادل نظر شد.


۱ رای