• ENGLISH
  • سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

آغاز رسمی سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با حضور سرپرست وزارت علوم در گرگان

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۳ کد خبر : ۳۳۸۷۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۳۵
سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با حضور دکتر سید ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، دکتر حسین میرزایی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این وزارت و دکتر تربتی نژاد نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان گلستان در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان آغاز به کار کرد.
آغاز رسمی سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با حضور سرپرست وزارت علوم در گرگان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی‌نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در مراسم افتتاحیه این جشنواره گفت: جشنواره قرآن و عترت دانشجویان در راستای تکریم همنشینی دانش با معنویت در دانشگاه های کشور است.

وی افزود: در کنار استفاده از پیشرفت های مادی و فناوری در دنیای امروز همچنان باید پیوند خودرا با معنویت که اوج آن معارف قرآن کریم است حفظ کنیم.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و رئیس سی‌و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور گفت: بیش از هزار اثر به این جشنواره ارسال شده است که سیصد دانشجو از امروز تا دو روز دیگر در مرحله پایانی به رقابت می پردازند.

گفتنی است در بخش پایانی این مراسم از برگزیدگان بخش‌های پژوهشی، ادبی، هنری، فناوری و همچنین بخش آوایی شامل حفظ قران، تواشیح، اذان و دعا تجلیل شد.