• ENGLISH
  • جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در گرگان برگزار می شود

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۳ کد خبر : ۳۳۸۴۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۵۵
مراسم سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می شود.
سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در گرگان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با حضور دکتر سید ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، دکتر صادقلو استاندار گلستان و روسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی این استان روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می شود.

براساس این گزارش، جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با هدف الگوسازی و آشنایی بیشتر جوانان به خصوص دانشگاهیان و دانشجویان با قران کریم برگزار می شود و به صورت مداوم طی سی و دو سال گذشته برگزار شده است وامسال دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان میزبان جشنواره از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب شد.

گفتنی است این جشنواره تا ۲۲ شهریور ماه در دانشگاه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ادامه خواهد یافت و علاوه بر معرفی برگزیدگان کشوری، تقدیر از فعالان قرآنی استان گلستان به جهت تلاش این افراد برای توسعه فرهنگ قرآنی و اعطا جایزه به سه نفر از افراد برگزیده در هر بخش از ویژه برنامه های این جشنواره است.


۱ رای