مراسم گرامیداشت روز کارمند دردانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزارشد

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۸ کد : ۳۳۵۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۲
مراسم گرامیداشت روز کارمند دردانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور رئیس، معاونان، روسای دانشکده ها و کارمندان این دانشگاه در سالن آمفی تئاتر زنده یاد نوشیروانی برگزارشد.
مراسم گرامیداشت روز کارمند دردانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترجواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دراین مراسم با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدایی رجایی و باهنر، شهدای انقلاب و مدافع حرم گفت: نامگذاری یک روز از سال به نام روز کارمند نشان از اهمیت جایگاه و نقش ویژه این قشر زحمت کش در جامعه است.

وی با آرزوی توقیق و سلامتی برای همه کارمندان افزود: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به موفقیت‌های زیادی در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی دست یافته است و مطمئناً کارمندان در دستیابی به این موفقیت ها نقش مهمی داشتند.

رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: تمام تلاش ما بر آن است تا زمینه های لازم را برای اشتغال همکاران دردانشگاه فراهم آوریم که بالطبع با این کار ارائه خدمات به ارباب رجوع بهبود می یابد و رضایتمندی دو سویه به وجود می آید.

وی افزود: خداوند متعال را شاکر باشیم که در محیطی فعالیت می کنیم که با نیروهای جوان، شاداب، مستعد و توانمند سروکار داریم و امیدوارم که این صمیمت و تلاش هدفمند کارکنان ما در راستای خدمت رسانی به جوانان همواره مستدام باشد.

درادامه حجت الاسلام والمسلمین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با تبریک هفته دولت و روز کارمند گفت: انسان برای پیشرفت به دو بال نیاز دارد، رابطه با خدا و خدمتگزاری به خلق.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه اظهارداشت: یکی از عواملی که مانع سقوط انسان می شود و در ردیف نماز قرارگرفته است خدمت رسانی به خلق خداست.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: یکی از بزرگ ترین توفیقاتی که خداوند به بنده خود ارزانی داشته است خدمتگزاری به خلق و گره گشایی از کار آنان می باشد که اگر انسان بخواهد به فضیلت آن برسد باید کارهایش را برای رضای خدا انجام دهد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه به روایتی از امام حسن (ع) اشاره کرد که فرمودند: برآورده کردن نیاز یک انسان از طواف یک عمر برتر است.

سپس دکتررسولی معاون اداری مالی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با تبریک هفته دولت و روز کارمند و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: به نیت خیرخواهانه سیدحسین فلاح نوشیروانی، وجه تمایز این دانشگاه با دانشگاه های دیگر اتحاد، همدلی، صمیمیت بین کارمندان و اعضای هیئت علمی می باشد.

دکتررسولی در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد معاونت اداری مالی پرداخت.

درادامه مجید طاهرنژاد دبیر شورای صنفی کارمندان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل نیز گزارشی از عملکرد این شورا در سال ۹۵ ارائه کرد.

گفتنی است درپایان از کارمندان و مدیران نمونه و بازنشسته دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

کلید واژه ها: صنعتی نوشیروانی بابل