مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۶ کد : ۳۳۵۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۱
مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور رئیس، معاون، مدیران و کارمندان حوزه معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر جواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با عرض خیرمقدم، هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

وی با تشکر و قدرانی از زحمات دکترمجید عباسی در مدت تصدی مدیریت مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، از دکترسیداصغر غلامیان به جهت قبول مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: دکترعباسی از استادان فعال، تلاش‌گر، پیگیر و مسئول است که موفقیت ها و دستاوردهای مهم مرکز رشد فناوری دانشگاه محصول تجربیات ارزشمند و مدیریت خوب وی می باشد.

وی با تشکر از قبول مسئولیت دکترغلامیان گفت: ایشان از لحاظ اخلاقی و سوابق اجرایی زبانزد هستند و در همه حوزه های علمی، پژوهشی، مدیریتی فعالند و تجربیات خوبی دارند.

در ادامه دکترقریشی معاون پژوهش و فناوری صنعتی نوشیروانی بابل نیز از زحمات دکترعباسی تشکر و قدردانی کرد و گفت: وی در جایگاه بخشیدن به مرکز رشد فناوری دانشگاه نقش به سزایی داشت.

وی درادامه افزود: دکترغلامیان هم تجربیات ارزشمندی در امور مدیریتی دارد و نگاهشان به مدیریت همواره وظیفه شناسانه بوده است.

سپس دکترعباسی به ارائه گزارشی از عملکرد مرکز رشد فناوری دانشگاه پرداخت و گفت: همواره باید به حلقه های نوآوری، حمایت کسب و کار و پایدارسازی کسب و کار توجه ویژه شود تا دسترسی به اهداف مرکز محقق شود.

درادامه دکترغلامیان نیز از حسن اعتماد ریاست دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدواریم که با حمایت های همه جانبه رئیس، معاون پژوهشی و کارمندان بتوانیم مثمر ثمر باشیم و در مسیر پیشبرد اهداف قدم برداریم.

گفتنی است این مراسم با تقدیر از دکترعباسی و اهدای حکم به دکترغلامیان به پایان رسید.

کلید واژه ها: صنعتی نوشیروانی بابل