مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در دانشگاه خوارزمی

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۲ کد : ۳۳۴۹۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۰
مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور هیئت رئیسه و کارمندان دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در دانشگاه خوارزمی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سبحان اللهی رئیس دانشگاه با تبریک روزکارمند گفت: برای توسعه دانشگاه باید، رتبه بندی آن ارتقا یابد و تأکید بر فعالیت ها در چارچوب مأموریت دانشگاه، تقویت سایت تهران برای توسعه دانشگاه، حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم و رسیدن به دانشگاه های نسل چهارم که در برنامه ریزی جامعه تأثیرگذار باشیم از جمله این کار هاست.

وی افزود: شهر سلول های بنیادی برای اولین بار در کشور و خاورمیانه بزودی در دانشگاه تأسیس خواهد شد این شهر، مصوبه وزارت علوم و هیئت امنا را دارد و ان شاء الله با امضای قرارداد، مرکز شتاب دهنده بافت نیز عملاً شروع به کار می کند.

دکتر سبحان اللهی با اشاره به دوپارگی دانشگاه به عنوان یکی از مشکلات مدیریت های قبل و اکنون، اذعان داشت که با تشکیل دو کارگروه تخصصی، این مشکل را به حداقل رساندیم کارگروه اول، مطالعه فعالیت های آینده دانشگاه و کارگروه دوم، فعالیت ها و مأموریت های آینده دانشگاه در دو سایت تهران و کرج را مشخص می کند.

دکتر سبحان اللهی با اعلام اینکه ما جزو ۱۶ دانشگاه برتر وزارت علوم هستیم که باید در جهت بین المللی شدن گام برداریم، افزود: ماندن در این فهرست مهم و افتخارآمیز، ۴۲ شاخص دارد که باید با فعالیت مستمر و مسئولانه در این شاخص ها بتوانیم تا ۵ سال آینده، جزو ۵ دانشگاه برتر باشیم.