رئیس دانشگاه گلستان:افتتاح دانشکده تعاون در سایه حمایت های دولت تدبیر و امید انجام شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۴ کد : ۳۳۴۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۴۷
با حضور استاندار گلستان، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از رؤسای دانشگاه ها و مدیران دستگاه های استان نخستین فاز پردیس دانشگاه گلستان افتتاح شد.
رئیس دانشگاه گلستان:افتتاح دانشکده تعاون در سایه حمایت های دولت تدبیر و امید انجام شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر یغمائی رئیس دانشگاه گلستان اظهار کرد: در سومین روز هفته دولت، شاهد افتتاح نخستین پروژه دانشگاه با کاربری آموزشی در پردیس سرخنکلاته هستیم که از این اتفاق بزرگ می توان به عنوان اولین ره آورد دولت تدبیر و امید برای دانشگاه گلستان نام برد.

دکتر یغمائی افزود: هم اکنون بیش از چهار هزار دانشجو در ۴ دانشکده مشغول به تحصیل هستند و پذیرش دانشجو در ۴ رشته دکتری، ۳۵ رشته کارشناسی ارشد و ۳۳ رشته مقطع کارشناسی صورت می پذیرد.

رئیس دانشگاه گلستان در ادامه گزارشی از ساختمان ها و پروژه های عمرانی در دست ساخت دانشگاه به حاضرین در این جلسه ارائه داد.

دکتر یغمائی با اشاره به اینکه دانشگاه گلستان در دهه نخست فعالیت خود قرار دارد، اظهار داشت: با توجه به عمر کوتاه این دانشگاه، در راه اندازی رشته و جذب دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی به خوبی عمل شده است و در آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه، در دانشکده تعاون ۱۲۰ دانشجو در چهار رشته مدیریت، حقوق، گرافیک و صنایع مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه از سال ۱۳۸۷ شاهد رشد کمی و کیفی دانشگاه هستیم، عنوان کرد: این ساختمان آموزشی با وسعت ۱۶۸۰ متر مربع و هزینه ۳۵ میلیارد ریال افتتاح و از مهرماه سال جاری قابلیت پذیرش ۱۲۰ دانشجو را خواهد داشت.


( ۱ )