افتتاح فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۰ کد : ۳۳۴۸۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۴۷
فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با حضور دکتر امیری پریان؛ رئیس دانشگاه، الهی تبار؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان، مهندس افشاری؛ فرماندار شهرستان اسدآباد، جمعی از معاونان و مدیران این دانشگاه افتتاح شد.
افتتاح فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر امیری پریان؛ با تبریک هفته دولت از تلاش های دکتر میرزائی؛ رئیس اسبق دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در راستای توسعه دانشگاه تقدیر کرد و گفت: در افق کاری نوآوری و خلاقیت را به کار می بندیم و در صدد ایجاد محیط علمی پویا برای همه دانشگاهیان بالاخص دانشجویان هستیم.

امیری پریان افزود: کارهای ثبت شرکت دانشجویی دانشجویان دانشگاه صورت گرفته که به نوبه خود در دانشگاه های کشور بی بدیل است.

در ادامه جلسه الهی تبار؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: هدف از تکریم هفته دولت و انتخاب این هفته برای افتتاح، کلنگ زنی و سایر برنامه های دولت، برقراری ارتباط بین مردم و دولت است که این امر بسیار در رشد و توسعه کشور موثر است.

در ادامه مراسم مهندس افشاری؛ فرماندار شهرستان اسدآباد ضمن گرامیداشت هفته دولت با یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر با نام بردن از پروژه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به عنوان پروژه شاخص در غرب کشور از نظر کیفیت وسرعت احداث با توجه به بالا بودن متراژ آن به سایر خدمات دولت در شهرستان اسدآباد اشاره کرد.

گفتنی است فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با مساحت ۲۳۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد هزار تومان در چهار طبقه ساخته شده است که شامل آشپزخانه، سلف سرویس غذا، آزمایشگاه های استاندارد گروه های آموزشی و اتاق استادان هیئت علمی دانشگاه می باشد.


( ۱ )