نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی :آمادگی کامل جهت حمایت از پروژه های عمرانی دانشگاه گلستان وجود دارد

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۸ کد : ۳۳۴۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۷۴
با حضور مهندس نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی نخستین پروژه عمرانی دانشگاه گلستان افتتاح شد.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی :آمادگی کامل جهت حمایت از پروژه های عمرانی دانشگاه گلستان وجود دارد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، همزمان با سومین روز هفته دولت و با حضور جمعی از مدیران استانی، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیئت موسس، «دانشکده تعاون» به عنوان اولین پروژه دانشگاه گلستان با کاربری آموزشی واقع در پردیس سرخنکلاته به بهره برداری رسید.

مهندس هزارجریبی ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: افتتاح نخستین ساختمان دانشگاه در این ایام و تقارن آن با روزهایی که به نام دولت نام گذاری شده، اتفاقی خجسته و مبارک است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عنوان یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی که موظف به برای انجام وظایف محوله درمحدوده برنامه، بودجه، نظارت برنامه و بودجه و دیوان محاسبات هستیم، آماده همه گونه مساعدت در زمینه تسریع روند ساخت و سازها در استان و دانشگاه گلستان هستیم.

گفتنی است این ساختمان آموزشی با وسعت ۱۶۸۰ متر مربع و هزینه ۳۵ میلیارد ریال افتتاح و از مهرماه جاری قابلیت پذیرش ۱۲۰ دانشجو را خواهد داشت.