مراسم گرامیداشت روز کارمند دردانشگاه نیشابور برگزار شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۹ کد : ۳۳۴۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۳
مراسم گرامیداشت روز کارمند با حضور اعضای هیئت رئیسه و کارمندان دانشگاه نیشابور در سالن همایش دانشکده هنر برگزارشد.
مراسم گرامیداشت روز کارمند دردانشگاه نیشابور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم، دکترصادقی سمرجانی رئیس دانشگاه نیشابور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به خصوص شهیدان رجایی و باهنر، این روز را به کارمندان دانشگاه صمیمانه تبریک گفت.

وی در سخنان خود با مرور کوتاهی بر وضعیت کنونی دانشگاه نیشابور تلاش صادقانه کارمندان و اعضای هیئت علمی را برای رسیدن به وضعیت مطلوب ضروری دانست.

رئیس دانشگاه نیشابور برطرف کردن دغدغه های اصلی اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان را با افزایش فضای کالبدی دانشگاه، افزایش رشته های جدید و همچنین اتکاء به برنامه ریزی مدون برای توسعه کمی و کیفی دانشگاه از جمله اهداف خود برشمرد.

دکترصادقی سمرجانی تأکید کرد: دستیابی به موفقیت در رسیدن به اهداف سازمانی امری دوسویه است. از یک طرف از کارکنان انتظار می رود تا در انجام امور محوله اصل قانون‌مداری را رعایت کنند، دقت و کنترل بر امور را افزایش دهند، سلسله مراتب اداری را رعایت کنند و خالصانه خدمت کنند. از طرف دیگر، ایجاد فضای امن برای کارکنان، تضمین آینده و امنیت شغلی و رسیدگی به وضعیت رفاهی آنان از جمله مواردی است که مدیران و مسئولان باید مورد توجه قرار دهند.

گفتنی است در ادامه مراسم از کارمند نمونه سال ۹۶ این دانشگاه تقدیر شد و در پایان عکس دسته جمعی به یادبود این مراسم تهیه شد.

کلید واژه ها: نیشابور