با حکم رئیس دانشگاه حکیم سبزواری، قائم مقام رئیس دانشگاه در اموردانشجویی و آموزشی منصوب شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۴ کد : ۳۳۴۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۳
دکترجواد حدادنیا رئیس دانشگاه حکیم سبزواری در حکمی دکترعلیرضا انتظاری عضو هیئت علمی گروه آب و هواشناسی و ژئو مورفولوژی را به عنوان “قائم مقام رئیس دانشگاه در اموردانشجویی و آموزشی” منصوب کرد.
با حکم رئیس دانشگاه حکیم سبزواری، قائم مقام رئیس دانشگاه در اموردانشجویی و آموزشی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن حکم دکترانتظاری آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص، سوابق طولانی و ارزنده جناب عالی، به موجب این ابلاغ، ضمن حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان “قائم مقام رئیس دانشگاه در اموردانشجویی و آموزشی” منصوب می شوید.

امید است با اتکال به عنایات خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج)، همت والای جنابعالی و همکاری صمیمانه با سایر مدیران دانشگاه، ضمن رعایت جوانب شرعی، قوانین و مقررات مربوطه، صرفه و صلاح دانشگاه و بهره گیری از سرمایه های انسانی متخصص و ارزشمند، در انجام اموری که در حوزه کاری شما قرار می گیرد موفق و پیروز باشید.

شایسته است علاوه بر ایجاد تعامل و هماهنگی بین معاونت ها، اقدامات خود را مبتنی بر برنامه ریزی، پایش و نظارت عملکرد در حوزه های مرتبط، براساس خرد جمعی به گونه ای تنظیم و اجرا کنید که اجرای برنامه راهبردی دانشگاه مصوب ۱۳۹۴، اهداف و برنامه های دولت محترم تدبیر و امید در حوزه آموزش عالی، در راس فعالیت ها قرار گیرد؛ بدیهی است روان سازی، کیفی سازی امور مربوط به آن نیز بایستی از اقدامات اساسی جنابعالی باشد.

کلید واژه ها: دانشگاه حکیم سبزواری