درپنجمین روز از هفته دولت، سرپرست وزارت علوم وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۸ کد : ۳۳۴۵۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۶۳
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، دکتر سیدضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس شد و مورد استقبال دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان، دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان، جمعی از روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تعدادی از فرمانداران این استان وبرخی مقامات محلی استان هرمزگان قرار گرفت.
درپنجمین روز از هفته دولت، سرپرست وزارت علوم وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر هاشمی به عنوان نماینده دولت به استان هرمزگان سفر کرده است و در این سفر یک‌روزه تعدادی از پروژه‌ها و طرح های عمرانی آماده بهره‌برداری در استان هرمزگان را افتتاح و در شورای اداری این استان شرکت می‌کند.

افتتاح همزمان ۷ پست ۶۳ کیلوواتی با اعتباری بالغ از ۵۳ میلیارد تومان، افتتاح پروژه گازرسانی به مسکن مهر شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس و بهره‌برداری از دبستان ۱۵ کلاسه خیرساز زرعونی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، بازدید از دانشگاه هرمزگان و دیدار با روسای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری این استان بخشی از برنامه‌های سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این سفر است.

گفتنی است دکتر حسین عسکریان ابیانه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری، سرپرست وزارت علوم را در این سفر همراهی می‌کنند.