تیم ملی والیبال دانشجویان ایران در مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۷ چین تایپه شگفتی ساز شد

۰۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۳ کد : ۳۳۴۴۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۰۵
تیم ملی والیبال دانشجویان کشورمان که با حمایت وپشتیبانی دانشگاه پیام نور به بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان اعزام شده است ، توانست پس از پیروزی در مرحله مقدماتی بر نمایندگانی از کشورهای قبرس ،امارات ،آرژانتین، سویس وکانادا به عنوان سرگروه d مسابقات به جمع هشت تیم برتر دنیا راه یابد وصبح امروز دریک بازی دیدنی توانست با نتیجه ۳بر صفر وبا امتیازات ۲۵ بر۱۴ ،۲۵ بر ۲۳ و۲۵بر۲۳ برای اولین بار درتاریخ ورزش ایران به جمع ۴ تیم برتر یونیورسیاد دانشجویان راه یابد.
تیم ملی والیبال دانشجویان ایران در مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۷ چین تایپه شگفتی ساز شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترعبدالمهدی نصیرزاده سرپرست اعزامی تیم والیبال دانشجویان کشورمان در این خصوص اظهار داشت: حضور معلون وزیر علوم ورئیس سازمان اموردانشجویان موجبات دلگرمی کادر فنی و ورزشکاران حاضر در یونیورسیاد ۲۰۱۷ چین تایپه رافراهم آورده وامیدواریم بتوانیم به فینال این دوره از مسابقات راه یابیم.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور ابراز داشت: نماینده والیبال کشورمان فردا ساعت ۱۳ به وقت محلی به مصاف نماینده کشوراوکراین می رود ودر صورت پیروزی به فینال این دوره از مسابقات راه خواهد یافت.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی یادآور شد: تیم ملی والیبال دانشجویان کشورمان پیش از شروع مسابقات در یک دیدار تدارکاتی موفق شده بود با نتیجه ۳ بر ۱ نماینده کشور اوکراین را شکست دهد.

کلید واژه ها: یونیورسیاد