غرفه دانشگاه شهیدباهنر کرمان در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید آغاز به کار کرد

۰۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۶ کد : ۳۳۴۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۴
در سومین روز از هفته دولت با حضور حمید ذکاء اسدی؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان به اتفاق فرماندار کرمان و برخی از مدیران ومسئولان دانشگاه شهید باهنر کرمان در محل دائمی نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان کرمان، افتتاح شد.
غرفه دانشگاه شهیدباهنر کرمان در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نمایشگاه با محوریت شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال راه اندازی شده که در قالب آن نیز جشنواره‌ها و برنامه‌های جانبی با هماهنگی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمان، در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، برگزار می شود.

دانشگاه شهیدباهنرکرمان در قالب یک غرفه به معرفی خدمات و دستاوردهای خود در حوزه علمی و پژوهشی پرداخته است.

در غرفه این دانشگاه چندین طرح تجاری شده و دانش بنیان مرکز رشد دانشگاه و پایان‌نامه‌های برگزیده علمی پژوهشی دانش آموختگان و تصاویر افتخارات، دستاوردها، پروژه‌ها، همایش‌های ملی و استانی و طرح‌های عمرانی دانشگاه در قالب پلات لمینیت، بروشور، کتاب، خبرنامه، به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

ارائه کارنامه عملکرد دانشگاه، تشریح طرح های مهم عمرانی در حال ساخت دانشگاه و ارائه اطلاعات آموزشی و پژوهشی دانشگاه، بخشی دیگر از فعالیت‌های غرفه دانشگاه در نمایشگاه هفته دولت است.