در ایام هفته دولت ،ساختمان روابط عمومی و نمازخانه پارک علم و فناوری استان سمنان افتتاح شد

۰۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۲ کد : ۳۳۴۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۹۱
همزمان با ایام هفته دولت،ساختمان روابط عمومی و نمازخانه پارک علم و فناوری استان سمنان با حضور مهندس سیدمحمدرضا هاشمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود، دکتر سیدمحمد اسماعیل جلالی رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان و جمعی از مدیران و مسئولان استانی افتتاح شد.
در ایام هفته دولت ،ساختمان روابط عمومی و نمازخانه پارک علم و فناوری استان سمنان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای مراسم رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان ضمن تبریک هفته دولت مساحت زیربنای ساختمان روابط عمومی و نمازخانه این پارک را ۳۲۴ متر مربع بیان کرد و گفت: حدود دو سال پیش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بودجه‌ای را برای توسعه مساجد در مراکز آموزش عالی در نظر گرفت که مقرر شد پارک علم و فناوری استان سمنان از این بودجه بهره‌مند شود.

دکتر جلالی درخصوص معماری ساختمان روابط عمومی و نمازخانه پارک علم و فناوری استان سمنان گفت: این بنا ویژگی معماری اسلامی-ایرانی را به صورت شمسه داراست.

وی افزود: فضای این ساختمان ۲۰۱ متر مربع و مساحت نمازخانه ۱۲۳ متر مربع است که حدود ۶,۵۰۰ میلیون ریال برای آن هزینه شده است.

دکتر جلالی درخصوص محل احداث ساختمان روابط عمومی و نمازخانه پارک علم و فناوری استان سمنان تصریح کرد: جانمایی این بنا به گونه‌ای انجام شده است که دسترسی آسان به خارج از پارک برای استفاده مردم و مسافران نیز داشته باشد.