در پنجمین روز از هفته دولت، سرپرست وزارت علوم به استان هرمزگان سفر می کند

۰۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۴ کد : ۳۳۴۰۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۹۹
دکتر سید ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز دوشنبه ششم شهریورماه و پنجمین روز از هفته بزرگداشت دولت ، به عنوان نماینده دولت به استان هرمزگان سفر می کند.
در پنجمین روز از هفته دولت، سرپرست وزارت علوم به استان هرمزگان سفر می کند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر هاشمی به عنوان نماینده دولت در این سفر یکروزه تعدادی از پروژه ها و طرح های عمرانی آماده بهره برداری در استان هرمزگان را افتتاح و در شورای اداری این استان شرکت می کند.

براساس این گزارش، دکتر هاشمی در اولین سفر استانی خود از زمان آغاز مسئولیت سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از دانشگاه هرمزگان بازدید و با روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری این استان دیدار می کند.

بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه هرمزگان شامل آزمایشگاه های مرکزی، کتابخانه مرکزی، فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی و کارگاه های دانشکده فنی از برنامه های سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این سفر یک روزه است.

حضور در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و شرکت در گفتگوی ویژه خبری و تشریح برنامه ها و سیاست های وزارت علوم در دولت دوازدهم، بخشی از دیگر برنامه های دکتر سید ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سفر به بندرعباس مرکز استان هرمزگان است.


( ۱ )